Wyjazd szkoleniowy – Ogrodzieniec 2012

W marcu tego roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wyjeździe szkoleniowym zorganizowanym dla pracowników oraz Partnerów przez Go3.pl. 3 dni w otoczeniu pięknych skał, tuż obok zamku Ogrodzieniec były świetną okazją do podniesienia kwalifikacji zawodowych, a także do wspólnego spędzenia czasu, szczególnie w porze wieczorowej;)

W czasie wolnym zorganizowaliśmy sobie wycieczki, m.in. doliną Prądnika w Ojcowskim Parku Narodowym czy też na największą w Polsce pustynię – Błędowską.  Niektórzy postanowili nawet zwiedzać szczyty okolicznych skał – co niesamowite, nikt sobie nic nie złamał i nie roztrzaskał;)

Zamieszkaliśmy w otwartym w tym roku, hotelu Poziom 511. Jak sama nazwa wskazuje, jest położony na wysokości 511 m.n.p.m. Designerskie wnętrza, dobre jedzenie i świetny basen z pewnością wpływały pozytywnie na atmosferę spotkania.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>