Jak zdobywać linki – 35 pomysłów od specjalistów SEO.

źródło: silesiasem,pl

Wczoraj w serwisie silesiasem.pl ukazał się bardzo ciekawy artykuł, składający się z wypowiedzi 35 osób, które na co dzień zajmują się pozycjonowaniem lub o nim piszą. Inicjatorem akcji zebrania porad dotyczących link buildingu był Artur Strzelecki, niezależny specjalista SEM.

Wpis zbiera bardzo dobre recenzje i został już okrzyknięty przez wiele osób artykułem roku w branży SEO. Z pewnością warto przebrnąć przez ten obszerny materiał, gdyż można w nim znaleźć wiele interesujących pomysłów na kreatywny link building i ogólnych porad dotyczących pozycjonowania. Większość autorów zwraca uwagę na konieczność zmiany podejścia do SEO w związku z tegorocznymi zmianami w algorytmie Google i na przykładanie większej wagi do pozycjonowania nieszablonowego oraz mniejszego wykorzystywania automatycznych metod.

Jednym z autorów porad jest Jarosław Miszczak, kierownik działu SEO/SEM w Go3.pl.

Komentarz
  1. 8 lat ago

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>